Vakıf Bağışlama Sözleşmesi

Ben kredi kartı hamili ile ZEREV - Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Vakfı hesaplarına KESİN VE KATİ olarak vakfın yapacağı insana faydalı projelerde kullanılmak üzere, BAĞIŞ göndermek istiyorum. Yaptığım bağışımı aşağıdaki vakıf bilgilerine kendi özgür isteğim ve hür iradem ile yaptığımı okudum ve kabul ettiğimi beyan ve ikrar ederim.

Bağış yapan kart bilgilerimin yaptığım ZEREV - Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Vakfı bağış panelindeki bilgilerim ve bankam tarafından tarafıma gelen ONAY KODU ile onaylayarak, tüm bağış işlemlerimin tamamını kendimin yaptığını ve e-mail adresim ile ikinci kez onaylayacağımı beyan ve ikrar ederim.

BAĞIŞLANAN VAKFIN BİLGİLERİ;
Vakfın Ünvanı: (Zerev) Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Ve Eğitim Vakfı
Vakfın Sicil No: 3149
Vakfın Vergi No: 9980155418
Vakfın Vergi Dairesi: 34421 Beyoğlu
Vakfın Adres Bilgileri: Yukarı Dudullu Mahallesi Necip Fazıl Bulvarı No:6 Ümraniye / İstanbul

Sözleşmenin konusu
Madde 1) İşbu sözleşmenin konusu, NAKİT veya KREDİ KARTI ile bağışlayana ait bulunan, FİNANSAL,PARASAL,MENKUL araçlar olarak belli bir mükellefiyet karşılığında bağışlanan VAKFIN hesaplarına bağışlamasıdır.

Bağlayıcı madde
Madde 2) Bağışlayan, yukarıda 1. maddede belirtilen FİNANSAL,PARASAL,MENKUL araçları Bağışlanana bağışlamış olup, bunları teslim etmiştir. Bağışlanan bunları bağışlama olarak kabul etmiştir.

Bağışlamanın yükümlülüğü
Madde 3) Bağışlanan, kendisine bağışlanan FİNANSAL,PARASAL,MENKUL araçları, bağışlayanın bağışladığı tarihten itibaren kesin ve kati olarak bağış olarak. Bağışlanan vakfın kabul ettiği zamana kadar, söz konusu FİNANSAL, PARASAL, MENKUL araçları bağışlanana geri verilmeyecektir. Bağış yaptığı tarihten itibaren BAĞIŞLANAN VAKFIN kontrolüne geçecektir, Bağışlayan tarafın hiçbir hak ve menfaati kalmayacaktır. Bundan dolayı, bağışlanan ZEREV - Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Vakfı´nın TÜRKİYE CUMHURİYETİ’nin 2860 sayılı kanunu kapsamında bu bağış sözleşmesi içeriğindeki ilgili madde ve bendler ile gereği yapılacaktır.